Légi Szállítmányozási Ügyintéző

/ Munkaköri feladatok

  • szállítások szervezése a szállítmányokhoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • kapcsolattartás hazai és külföldi megbízókkal és alvállalkozókkal
  • együttműködés a cég értékesítőivel
  • ártárgyalások lefolytatása
  • árajánlatok bekérése készítése
  • pénzügyi eredmények és számlák ellenőrzése
  • átláthatóság és nyomon-követhetőség fenntartása
  • a kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése

/ A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • Középfokú / felsőfokú végzettség (előny: logisztika)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Légi szállítmányozásban szerzett, legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Határozott fellépés és döntéshozatali képesség, önálló, magabiztos munkavégzés
  • Aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Motivált személyiség, elhivatottság, rátermettség
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyalási- és szervező készség
  • Fejlett problémamegoldó képesség, konfliktuskezelésben szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára és önálló munkára egyaránt alkalmas személyiség
  • Mobilitás, rugalmasság

/ Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony hosszú távra
  • Versenyképes alapbér +havi prémium
  • Mobiltelefon
  • Bejárási támogatás, rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Csapatmunka, családias hangulat

szervezzünk együtt a jövőben

Csatolmány feltöltése