Szállítmányozási értékesítő

/ Munkaköri feladatok

  • stabil üzleti kapcsolatok kialakítása, fejlesztése,üzletszerzés
  • ügyféltalálkozók szervezése, tárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok készítése, szerződéskötések felügyelete
  • piacelemzés, üzleti tervek készítése
  • üzletviteli és operatív feladatok napi ellátása
  • a kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése

/ A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • Középfokú / felsőfokú végzettség (előny: logisztika)
  • Értékesítési tapasztalat logisztika, szállítmányozás szolgáltatói területen
  • Logisztika, szállítmányozás területen meglévő kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Eredmény és minőség orientált szemlélet
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Jó megjelenés, ápolt külső
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyalási- és szervező készség
  • Fejlett problémamegoldó képesség, konfliktuskezelésben szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára és önálló munkára egyaránt alkalmas személyiség
  • Mobilitás, rugalmasság

/ Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony hosszú távra
  • Versenyképes alapbér +havi prémium
  • Telefon, laptop
  • Céges gépjármű lehetősége
  • Kihívást nyújtó, felelősségteljes munkakör
  • Kulturált munkakörülmények
  • Irodahasználat (Budapest/Tata/Székesfehérvár)
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörülmények, Home office lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Csapatmunka, családias hangulat

szervezzünk együtt a jövőben

Csatolmány feltöltése